Tanie noclegi

Przed urlopem w Serbii trzeba najpierw zaplanować dojazd i opłaty drogowe, sprawy związane z wyżywieniem oraz oczywiście miejsce noclegów. Polacy, którzy wyjeżdżają do Serbii nocują zwykle w hotelach, hostelach lub na campingach.

Oczywiście pokoje hotelowe i apartamenty są najdroższe, zwłaszcza te w większych miastach Serbii. Jednak turyści właśnie w takich miejscowościach najchętniej się zatrzymują, bo jest tam zwykle wiele atrakcji i zabytków. Ceny w hotelach nie schodzą raczej poniżej 50,00 pln. W miejscach o wysokim standardzie mogą dochodzić do kilkuset złotych. Tak naprawdę niewiele przeciętnych turystów może sobie na to pozwolić i dlatego szukają raczej hosteli. W zależności od miejscowości, a także położenia w stosunku do centrum miasta jedna osoba za nocleg w hostelu płaci 20,00 – 45,00 pln. Ceny w Serbii są więc porównywalne do tych obowiązujących w Polsce. Listę hosteli, ich opisy, ceny i kontakt można bez problemu znaleźć w internecie. Oczywiście można także zarezerwować pokoje online.

Kolejna propozycja w sam raz dla osób, które podróżują samochodem po różnych miejscowościach w Serbii, to camping. Na dobrych campingach turyści mają do dyspozycji dostęp do prądu, wody, Internetu, łazienek, toalet, miejsc do przewijania niemowląt, pralek, suszarek, barów, restauracji i sklepów spożywczych. Poza tym mogą się tam znaleźć także nawet takie atrakcje, jak place zabaw, baseny, sauny, tenis, tenis stołowy, golf czy minigolf. Oczywiście jeśli ktoś zdecyduje się na pobyt na campingu wyposażonym w tak wiele rożnych udogodnień będzie musiał zapłacić więcej niż za miejsce na campingu z podstawową infrastrukturą, czyli około 100,00 pln za dwie osoby, a dodatkowo około 20,00 pln za pobyt z dziećmi. Poza tym campingi dzielą się na te, gdzie rozstawia się namioty lub przyjeżdża z przyczepą. Najtańsze są miejsca, w których po prostu rozstawia się namiot. Można nawet znaleźć oferty, gdzie płaci się około 20,00 pln od osoby. Wszystko zależny więc od tego jakie warunki nas interesują i ile planujemy wydać na noclegi. Zawsze warto poprzeglądać różne propozycje i porównać je ze sobą, aby wybrać najbardziej atrakcyjną. Zwykle wcześniejsza rezerwacja miejsc związana jest z pewnymi zniżkami.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.